Hochland sery żółte

Klient:
Hochland
Region:
Polska
Branża:
FMCG
Mleczne

RELAUNCH LINII

Hochland Polska jako pierwsza firma mleczarska w naszym kraju otrzymała dla swoich serów żółtych w plastrach certyfikat jakościowy „Wolne od GMO”. Udoskonalenie produktu i zyskanie wyraźnej przewagi konkurencyjnej stało się przyczynkiem do strategicznego relaunchu linii produktowej i wymagało fundamentalnej korekty wizualnej dotychczasowych opakowań. Ponieważ w przeszłości wielokrotnie z sukcesem współpracowaliśmy z Hochland Polska przy różnorodnych projektach, staliśmy się naturalnym – nomen omen – partnerem także i przy tym zadaniu.

NATURALNE KORZYŚCI

Stworzony przez nas koncept na nowy packaging design dla linii produktowej serów żółtych w plastrach podkreśla jej nowe pozycjonowanie i charakter. Zastosowane rozwiązania brandingowe pozwalają w atrakcyjny i skuteczny sposób rozróżnić gatunki sera, a także sugestywnie zakomunikować naturalność oraz kluczowe benefity funkcjonalne produktów: wykorzystanie w produkcji polskiego mleka, bogactwo wapnia, skład bez laktozy, konserwantów oraz GMO.


 

  • Realizacje

 • Good Mood Coffee

  gmc-ico

  Aplikacja mobilna wyposażona w detektor nastroju. Nastrój się na kawę!

  Tarczyński Sucha Krakowska

  tarczynski-sucha-ico

  Impaktowa, nowoczesna i apetyczna komunikacja opakowaniowa

  Milka. Dare to…

  milka-ico

  Edycja limitowana, która miała zaanonsować nową strategię marki.

  Ibuprom dla dzieci

  ibuprom-ico

  Podstawowym kapitałem wizualnym marki Ibuprom jest wyróżnialny brand kolor, głęboko zakodowany w świadomości polskiego konsumenta.