Wiemy, jak obchodzić się z markami, by obchodziły konsumentów

Dołącz do nas

Wzmacniajmy razempotencjały marek

Twoja kariera

Twórz z nami future brands

Masz otwartą głowę na branding? Chcesz robić rzeczy, które mają znaczenie? Zapraszamy projektantów, strategów, copywriterów, researcherów… Każdego, kto wyróżnia się ponadprzeciętnymi pomysłami.

PND Futura – jesteśmy agencją brandingową pracującą dla polskich i międzynarodowych firm.

We współpracy z naszymi Klientami, tworzymy, zmieniamy i rozwijamy marki.

Obecnie do naszego zespołu szukamy interesującego się brandingiem, kreatywnego copywritera, dla którego sprawny research, precyzyjna analiza i trafne założenia stanowią naturalny początek tworzenia błyskotliwych rozwiązań kreatywnych.

Twoje zadania na stanowisku copywritera:

  • weryfikacja briefu i określenie wyzwań brandingowych marek
  • opracowywanie analiz marek i jej konkurencji
  • śledzenie trendów rynkowych i konsumenckich
  • przygotowywanie informacji i benchmarków do stworzenia nowych konceptów kreatywnych
  • tworzenie konceptów kreatywnych z uzasadnieniem idei i jej skuteczności
  • opracowywanie od strony merytorycznej i graficznej prezentacji wewnętrznych i dla klienta
  • tworzenie nazw, tekstów brandingowych, sloganów reklamowych, claimów, itp.
  • przygotowanie i udział w spotkaniach i warsztatach dla klientów
  • współpraca z zespołem agencji – dyr. kreatywny, dyr. artystyczny, account manager.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • doświadczenia w pracy copywritera, stratega lub kreatywnego w agencji brandingowej lub marketingowej – udokumentowane portfolio zrealizowanych projektów
  • wykształcenia wyższego  (mile widziane: komunikacja wizerunkowa, branding, dziennikarstwo)
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych, lekkiego pióra
  • umiejętności sprawnego przygotowywania prezentacji od strony treściowej i graficznej w programie PowerPoint i Publisher
  • doświadczenia w przygotowywaniu prezentacji i relacjonowaniu rozwiązań agencji
  • wiedzy brandingowej i marketingowej, w tym znajomości narzędzi i metod analizy marketingowej
  • bardzo dobrej znajomości procesów kreatywnych, tworzenia konceptów i innych działań na rzecz rozwoju marki
  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego i angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację w mowie i piśmie.

Dołącz do nas, a zyskasz:

  • dobre proporcje między wsparciem działań zespołu a samodzielnością
  • pracę przy ciekawych projektach w renomowanej agencji brandingowej ze znanymi markami
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą i twórczą atmosferę  pracy w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w dynamicznie rozwijającej się agencji, w której każdy projekt to ten najważniejszy.
Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PND FUTURA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., w celu realizacji procesu rekrutacji”.
Dodatkowo, jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach,  prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez dodanie dodatkowego oświadczenia np. o treści: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PND FUTURA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”
Przed wysłaniem dokumentów aplikacyjnych zapoznaj się z zasadami przetwarzania przez nas Twoich danych w procesie rekrutacji ujętych w Polityce Prywatności.

Pochwal się swoim
markowym talentem

Wyślij CV i portfolio